• Wpisów: 21
  • Średnio co: 62 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 21:40
  • Licznik odwiedzin: 13 779 / 1380 dni
 
powiesci
 
zakiraluna.pinger.pl/
zakira lun.png


Wiktoria od dziecka nienawidziła swoich oczu. Duże, z dziwaczną obwódką, zniechęcały napotykanych przez nią ludzi. Jednak nigdy przez myśl by jej nie przeszło, że owe oczy, są świadectwem dziedzictwa sięgających korzeni biblijnych opowieści. Właśnie ono zmieni całe życie jakie znała dotąd. Otaczający świat okazuje się jedynie złudą. Nowy dom, nowa rodzina, nowa szkoła i wydawałoby się, że nowe życie, jednak, czy dożyje końca nauki? I jaką tajemnicę skrywa dyrektor?

Opowiadanie jest bardzo ciekawie prowadzone. Narracja Wiktorii jest bardzo realistyczna, dzięki czemu czytelnik może mieć wrażenie, że "siedzi w jej głowie". Zaskakująca trzymająca w napięciu, ciut szablonowa, jednak nie na tyle by wiedzieć co będzie dalej. Jednak dla mnie w tym opowiadaniu najciekawszą postacią jest Aleks, tajemniczy łowca, który ma więcej na sumieniu niż można by go o to posądzić. Jego zachowanie budzi we mnie konsternacje. Nie wiem jak się zachowa, a jego upór i zmiany są nie do przewidzenia.  
Polecam fanom dobrego romansu i fantastyki :D

"Złoty strzał" (zakiraluna.pinger.pl/m/23923772)
Króciutki one-shot o ... no właśnie nic nie zdradzę, bo boję się zepsuć efekt, ale napomnę o tylko o tym, że opis emocji bije tutaj wszystko głowę.  

A tu znalezione polecenie tego bloga przez livli5.pinger.pl

b4.pinger.pl/(…)d7537411e1100d62de2398f508bde213.jp…
PS: Znalazłam to zdjęcie i po nowych rozdziałach nie mogłam się powstrzymać by odnowić recenzję.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków